צוותי החברה, המורכבים ממחלקות רואי חשבון, כלכלנים, שמאים ומחלקה משפטית חיצונית, האמונים על הענקת שירות אישי, מהיר ומקצועי, מומחים בהתאמת מסגרת אשראי אישית ומותאמת עבור הלקוחות, מסגרת שעונה על כל צרכיהם הספציפיים בפרויקט. כל זאת, תוך פעילות סינרגטית והוליסטית המאפשרת ללקוח One-Stop-Shop של שירותי החברה כולם בנקודה אחת.

מחלקת השמאות הינה Inhouse ועובדת למול משרדי שמאות חיצוניים, כך שבחינת התאמת מסגרת המימון וליווי הבנייה עוברים בדיקה כפולה ע"י הגורמים המקצועיים ביותר שמכירים ומבינים הכי טוב מה יוביל להצלחת הפרויקט.

בונוס מתמחה במימון נכסי נדל"ן המצויים בהליכים משפטיים, בפתרון בעיות מורכבות ומלווה את הפרויקטים עד לפתרון מלא לטובת הלקוחות, כאשר הליווי המשפטי כולו נעשה על ידי משרד עו"ד טורקלטאוב-פלפול סגל.

אריק גולדיאן

בעלים ומנכ״ל

מה מוביל את התפיסה שלי:
קידום יזמויות מקומיות, תנופות בנייה, עידוד עשייה מקומית וסיוע לפרויקטים בהם חשיבות גדולה לזמני קבלת המימון וליעילותו.

אריק הוכתר בשנת 2019 כאחד מ- 70 מובילי ענף הנדל"ן וההתחדשות העירונית בישראל.

דנה גולדיאן

עו"ד

מה מוביל את התפיסה שלי:
ליווי משפטי אינו רק ההקפדה על הסעיפים הקטנים והדקויות החוקיות, אלא בעיקר היכולת להעניק בטחון, שקט והגינות.

אפי חנניה

מנהל מחלקת אשראי

מה מוביל את התפיסה שלי:
העמדת אשראי היא לא פחות מהזדמנות לקדם: ערכים, אנשים, קבוצות. גם כאשר מדובר בפונקציה רווחית למעניק, ישנה משמעות אדירה לבחירה למי לתת ועבור מה.

רעות גיגי

קצינת ציות

מה מוביל את התפיסה שלי:
כאשר השאיפה שלי היא שהלקוח יקבל את המימון לא פחות מזו שלו, ההתנהלות למולו הופכת לקלה הרבה יותר, מוצלחת ויעילה. העמדת הצלחתו של הלקוח במרכז, היא היבט משמעותי במחלקת ציות מתקדמת.