בונוס, הרבה יותר מאשראי

אודותינו

בונוס הינה חברה פרטית, מהמובילות בתעשייה במתן אשראי ליזמים המעוניינים במימון מהיר של עסקאות, בניהולו ובבעלותו של רואה חשבון אריק גולדיאן.

בונוס מתאימה מסגרת מימונית בכל סדר גודל ובמעטפת המדויקת לצרכי יזם בניה או בעל עסק אחר; השלמת הון עצמי, מימון לכל סוג פרויקט של התחדשות עירונית, עסקאות קומבינציה, מימון קבוצות רכישה, מלונאות, מסחר, מתן ערבויות ופוליסות חוק מכר בשיתוף חברות ביטוח, פידיון סדרות אג"חים עבור בעלי חברות ציבוריות, אשראי לבעלי עסקים ואנשים פרטיים ועוד סוגי שירותי אשראי מגוונים

כאשר המוטו הוא – אשראי מהיר כנגד בטוחה נדל“נית.

איתנותה הפיננסית של בונוס, המבוססת על הון עצמי נרחב וכן היותה בעלת רישיון נותן אשראי מורחב מטעם משרד האוצר (בפיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר), מאפשרים לה העמדת אשראי בהיקפים גדולים בתוך ימים בודדים. בונוס מעמידה לרשות הלקוחות חליפת מימון אישית וייחודית באופן של OneStopShop הכוללת את מכלול מרכיבי המימון: הון עצמי, הון בכיר וכן ערבויות ופוליסות חוק מכר. כל אלו, כחלק ממתודת המימון שפיתחה החברה – Bonus Credit Fast Track (BCFT) – המעניקה ללקוחות החברה העמדת אשראי לטווח קצר של שנה עד 5  שנים, כנגד שיעבוד בטוחות נדל"ן, תוך שמירה על הוצאות תפעול נמוכות, זמינות, שירות ומקצועיות.

במקביל, מתמחה בונוס במימון נכסי נדל"ן המצויים בהליכים משפטיים, בפתרון בעיות מורכבות ומלווה את הפרויקטים עד לפתרון מלא לטובת הלקוחות, כאשר הליווי המשפטי כולו נעשה על ידי משרד עו"ד טורקלטאוב-פלפול סגל.

בונוס. בחירה נכונה.

בונוס מעניקה מעטפת מקצועית, כלכלית ופיננסית, המהווה ליווי מלא ואישי עבור צרכי האשראי של הלקוח –  החל במימון רכישת הקרקע וכלה בתהליכי ניהול ובניית הפרויקט הכוללים העמדת ערבויות ופוליסות חוק מכר בשיתוף פעולה למול גוף ביטוחי מוסדי.

צוותי החברה, המורכבים ממחלקות רואי חשבון, כלכלנים, שמאים ומחלקה משפטית חיצונית, האמונים על הענקת שירות אישי, מהיר ומקצועי, מומחים בהתאמת מסגרת אשראי אישית ומותאמת עבור הלקוחות, מסגרת שעונה על כל צרכיהם הספציפיים בפרויקט. כל זאת, תוך פעילות סינרגטית והוליסטית המאפשרת ללקוח One-Stop-Shop של שירותי החברה כולם בנקודה אחת.

בונוס מעמידה אשראי לכל צורך עסקי של יזם/בעל עסקים פרטי ולכל סוגי הפרויקטים בתחום הנדל"ן: מגורים, מסחר, מלונאות, התחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי, דיור מוגן, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה. לאורך העשור האחרון, הגדילה החברה את קו האשראי שלה במאות מיליוני ש"ח נוספים, אותם היא מעמידה לרשות לקוחותיה וכך כיום היא מעניקה שירותי מימון בהיקפי ענק.

מה מוביל אותנו?

עקרונות החברה

שקיפות

בונוס פועלת בשקיפות מלאה מול הלקוחות, תוך הענקת מלוא המידע והנגשתו ללקוחות הלווים

אמינות

כספי המימון המועמדים על ידי בונוס מגיעים מהונה העצמי ופעולות ליווי הבנייה מנוהלות בחשבון נאמנות על ידי עו"ד מטעם בונוס.

מקצועיות

מסגרות האשראי ניתנות במסגרת מנגנון ליווי בנייה סגור ובהתאם לצרכי האשראי של הפרויקט.

שירותיות

בונוס פועלת בגמישות ובהבנה, דבר המוביל את לקוחותינו לשוב אלינו למימון פרויקטים חדשים ולהגדיר אותנו כחברת מימון הבית שלהם.

עמידה בזמנים​​

זמני התגובה למענה בבונוס הוכתרו כמהירים ביותר בשוק – מתן אשראי תוך ימים בודדים, בהיקפים שונים, עבור צרכים משתנים ומגוונים.

הון אנושי

האנשים בבונוס פועלים בגמישות מחשבתית המאפשרת תפירת חליפת מימון אידיאלית והתאמת המימון במצבים משתנים במהלך חיי הפרויקט.