בונוס הרבה יותר מאשראי

בונוס.
  • בחירה נכונה.

 

בונוס, מהמובילות במתן אשראי ליזמים ובעלי עסקים, בבעלותו ובניהולו של רו"ח אריק גולדיאן.

בונוס מתאימה מסגרת מימונית בכל סדר גודל ובמעטפת מדויקת לצרכי היזם או בעל עסק: השלמת הון עצמי, מימון לכל סוג פרויקט של התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי בינוי, דיור מוגן), עסקאות קומבינציה, מימון קבוצות רכישה, מלונאות, מסחר, מתן ערבויות ופוליסות חוק מכר בשיתוף חברות הביטוח, פדיון סדרות אג"חים עבור בעלי חברות ציבוריות, אשראי לבעלי עסקים ועוד סוגי אשראי מגוונים.

כאשר המוטו הוא – אשראי מהיר כנגד בטוחה נדל"נית.

איתנותה הפיננסית של בונוס, המבוססת על הון עצמי נרחב וכן היותה בעלת רישיון נותן אשראי מורחב מטעם משרד האוצר (בפיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר), מאפשרים לה העמדת אשראי בהיקפים גדולים בתוך מספר ימים בודדים. בונוס מעמידה לרשות הלקוחות חליפת מימון אישית וייחודית באופן של OneStopShop , הכוללת את מכלול מרכיבי המימון: הון עצמי, הון בכיר וכן ערבויות ופוליסות חוק מכר. כל אלו, כחלק ממתודת המימון שפיתחה החברה – (BCFT) –  Bonuss Credit Fast Track.

בונוס מעניקה מעטפת מקצועית, כלכלית ופיננסית, המהווה מעטפת ליווי שלם ואישי, עבור צרכי האשראי של הלקוח – החל במימון רכישת הקרקע וכלה בתהליכי ניהול ובניית הפרויקט.

מחלקות החברה, המורכבות מרואי חשבון, כלכלנים, שמאים ומחלקה משפטית חיצונית, האמונים על הענקת שירות אישי, מהיר ומקצועי, מומחים בהתאמת מסגרת אשראי אישית ומותאמת עבור הלקוחות, מסגרת שעונה על כל צרכיהם הספציפיים בפרויקט. כל זאת תוך פעילות סינרגטית והוליסטית המאפשרת ללקוח One – Stop – Shop  של שירותי החברה- כולם בנקודה אחת.

בעשור האחרון, הגדילה החברה את קו האשראי שלה במאות מיליוני ₪ נוספים, אותם היא מעמידה לרשות לקוחותיה, וכך כיום היא מעניקה שירותי מימון בהיקפים גדולים.

דבר המנכ״ל

״ ישראל חווה בצמד העשורים האחרונים תנופה כלכלית יוצאת דופן ואיתה גם הזדמנויות עסקיות מגוונות ומורכבות. הזדמנויות אלו, מאופיינות לא פעם בצורך המהיר באשראי על מנת לממן פרויקטים גדולים ומבטיחים.

דווקא כאן מתבטאת המשמעות הגדולה, בעיניי, של מקום הגופים החוץ-בנקאיים וחשיבותם עבור יזמים בתחום המימון – ההבדל בין הענקת אשראי בנקאי לבין קבלת אשראי בתוך ימים בודדים בצירוף הגמישות המחשבתיות והיצירתיות בפעולה, הוא לא פעם ההבדל בין התקיימותו והצלחתו של הפרויקט לבין קריסתו. 

כך, כגוף המעמיד אשראי לצרכים מגוונים, ישנה הזדמנות נפלאה לעבודה ששכרה בצידה. בונוס מקדמת ערכים המקודשים בתפיסתי האישית: יזמויות, בנייה מאסיבית והתפתחות ועידוד עשייה מקומית. ״

מה מוביל אותנו?
  • עקרונות החברה.

שקיפות

בונוס פועלת בשקיפות מלאה מול הלקוחות, תוך הענקת מלוא המידע והנגשתו ללקוחות הלווים

אמינות

כספי המימון המועמדים על ידי בונוס מגיעים מהונה העצמי ופעולות ליווי הבנייה מנוהלות בחשבון נאמנות על ידי עו"ד מטעם בונוס.

מקצועיות

מסגרות האשראי ניתנות במסגרת מנגנון ליווי בנייה סגור ובהתאם לצרכי האשראי של הפרויקט.

הון אנושי

האנשים בבונוס פועלים בגמישות מחשבתית המאפשרת תפירת חליפת מימון אידיאלית והתאמת המימון במצבים משתנים במהלך חיי הפרויקט.

עמידה בזמנים​​

זמני התגובה למענה בבונוס הוכתרו כמהירים ביותר בשוק – מתן אשראי תוך ימים בודדים, בהיקפים שונים, עבור צרכים משתנים ומגוונים.

שירותיות

בונוס פועלת בגמישות ובהבנה, דבר המוביל את לקוחותינו לשוב אלינו למימון פרויקטים חדשים ולהגדיר אותנו כחברת מימון הבית שלהם.

כתובת: יגאל אלון 65, בית טויוטה, תל-אביב.   טלפון: 03-5788-899

דילוג לתוכן